regulamin

Ośrodka sztorm

 1. Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na terenie ośrodka SZTORM i jednocześnie jest umową akceptowaną przez Gości w chwili  wpłaty zadatku lub wpłaty całości na miejscu.
 2. Zadatek jest bezzwrotny na 14 dni przed przyjazdem .
 3. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 16.00 w dniu przyjazdu a kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu .
 4. Ewentualny wcześniejszy przyjazd bądź późniejszy wyjazd możliwy jest tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym bądź osobistym z właścicielem ośrodka.
 5. Parkowanie pojazdu dozwolone jest tylko w miejscu wskazanym przez właściciela .
  Parking jest bezpłatny i niestrzeżony . Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich cenne przedmioty.
 6. Wynajmujący w pełni odpowiada za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia domku oraz wyposażenia spowodowane jego działaniem lub osób przebywających w domku .
 7. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Prosimy o korzystanie z popielniczek znajdujących się na tarasach.
 8. Nie zapewniamy ręczników , środków czystości.
 9. Ze względu na drewnianą konstrukcję domku nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (aneks kuchenny) i używać elektrycznych urządzeń grzewczych (z wyjątkiem grzejników będących wyposażeniem domku) lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe.
 10. Za rzeczy pozostawione w domkach ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 11. Do dyspozycji Państwa są place zabaw i trampoliny dla dzieci ale przebywanie na nich może odbywać się tylko pod opieką rodziców bądź opiekunów. W związku z tym, że to rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo i wszelkie skutki działań swoich pociech zwracamy się z prośbą o szczególną opiekę nad nimi.
 12. Korzystanie z basenu tylko pod warunkiem przestrzegania regulaminu basenu wywieszonego przy wejściu na teren basenu
 13. Osoby z zewnątrz mogą przebywać na terenie ośrodka do godz.23.00 , dłużej jedynie po konsultacji z właścicielem . W godzinach 22.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna .
 14. Ośrodek nie jest przystosowany do przyjmowania zwierząt i jest kategoryczny zakaz przywożenia jakichkolwiek zwierząt na teren ośrodka.
 15. Ze względu na przykre doświadczenia nie zezwalamy na puszczanie lampionów szczęścia na terenie ośrodka.
 16. Wszelkie usterki techniczne prosimy niezwłocznie zgłaszać do właściciela. Dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych gości, osoby które w sposób rażący naruszą zasady powyższego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.
 17. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł jako zabezpieczenie na wypadek ewentualnych szkód. Rozliczenie i zwrot kaucji następuje w dniu wyjazdu po wspólnej kontroli domku i jego wyposażenia.
 18. Zakaz słuchania głośno muzyki.
Masz pytania

Skontaktuj się z nami

+48 608 083 754
CHŁOPY ul. Sztormowa 9
76-034 poczta Sarbinowo
sztormowa9@interia.pl

Zapytanie